Sponsorlu Bağlantılar

BetterSurf Reklam Virusunu Silme Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet ortamında surf yaparken sayfaları siteleri ziyaret ettiğiniz bir bakmışınız karşınızda bir Reklam Sayfası arık durmadan karşınıza çıkar durur can sıkıcı bu reklam sayfasından kurtulmak istersiniz peki nasıl olacak ?

Hemen kısaca bundan kurtulmak için şu adımları izliyelim ;

1-Bilgisayarım > Denetim Masası > Program ve Özellikler  buraya geliyoruz.

2-Program ekle kaldır kısmında Gözünüze çarpan yabancı Programları kaldırıyoruz , Bu Reklam sayfasını etkin hale getiren BetterSurf, Video Player, Plus-HD 1.3, Browse2Save, WebCake 3.00, DownloadTerms 1.0, Allyrics, Feven 1.7, LyricsWoofer, SimpleLyrics, Yontoo gibi programlar varsa kaldırıyoruz.

3-İnternet Explorer Tarayıcınızı Resetleyin ( Fabrika Ayarlarına geri Dönün )

[button color=”light” link=”http://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/” target=””]Explorer ayarlarını Sıfırlama için Burdan[/button]

4-Google Chrome Tarayıcınızı Sıfırlayın

[button color=”light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Ayarlarını Sıfırlamak için burdan[/button]

4-Mozilla Tarayıcınızı Sıfırlayın about:support  mavi yazı ile yazılı kısmı Mozilla firefox tarayıcınıza yapıştırın ve enterleyin  Sağda Firefox Tarayıcınızı sıfırlayın göreceksiniz ordan sıfırlayınız.

5-Yandex tarayıcınızı Sıfırlayınız

 

Tarayıcılarınızı sıfırladıkdan sonra bilgisayarınıza İndireceğiniz AdwCleaner ile Taratınız.

adwcleaner scanner virus

 

Bu programı çalıştırdıkdan sonra diğer çalışan programları kapatarak Scan Butonu ile taratınız.

adwcleaner scanner

 

bilgisayarımızı tarattıkdan BetterSurf ile ilgili zararlı girdileri işaretleyip Siliyoruz. bilgisayarımız yeniden başlıyor.

En son olarakda bilgisayarımızı Güvenli Mod da Malwarebytes ile taratıyoruz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın