Sponsorlu Bağlantılar

AdFly bypasser Eklentisi ile Adf.ly Reklamlarını Engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

ilk önce adf.ly hakkında kısa bir ön açıklama vermek istiyorum. Adf.ly , bir url kısaltma ve bu kısatmalardan para kazanacağınız bir site ismi yani PTC(Pay to Click) olarak tıklama başı para kazanabileceğiniz bir sitedir.

Twitter facebook yada diğer tüm yönlendirmelerinde linkleri kısaltarak bu sistem üzerinden para kazana biliyorsunuz. yaklaşık olarak 1000 gösterim üzerinden 4 tl gibi bir ödeme yapıyor.

Twitter da 25000 takipcisi olan bir kullaınıcı bu linklerden bir reklam vermiş olsa artık gerisini siz hesaplayın. linkleri bu şekilde kısaltmalı olarak görebilirsiniz

Buradan açtığınızda bir reklam gösterecektir. Bu durumlara sıkça rastlıyorsanız ve sıkılıyorsanız bu reklam sitesi olan adf.ly sitesinin reklamını engelleyebilirsiniz.

Google Chorome eklenti okurarak Bu Adf.ly reklamlarını engeleme imkanımız var. bu Eklentimizin adı AdFly bypasser eklentimizi kurarak bu reklamlardan kurtulmuş olursunuz.

 

[button color=”blue” link=”https://chrome.google.com/webstore/detail/adfly-bypasser/mdlpmihmlgmnnkhfokaolfcfdjpneafh” target=””]AdFly bypasser İndir[/button]

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın