95p.com Yönlendirme Sayfasını Nasıl Kaldırabilirim – 95p.com Remove

Bu yönledirmsa sayfaları genel free programlardan bulaşırlar ve sizin iradenizin dışında tarayıcılarınızı açtığınızda 95p.com   sayfasına yönlendirilirsiniz. zamanla bilgisayarınızı yavaşlatabilirler.

Peki 95p.com  sayfasından nasıl kurtulurum ?

 

İlk önce Bilgisayarınıza AdwClenaer programını download etmek için  burdan indiriyoruz. indirdiğiniz bu programı bilgisayarınıza kuruyoruz. Daha bu programı kurdukdan sonra  tüm programları kapatıyoruz. ve programı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

 

Bilgisayarınıza kurdukdan sonra SCAN ile bilgisayarımızı taratıyoruz. ve 95p.com ile ilgi uzantıları buluyoruz

 

adwcleaner scanner

95p.com  ile ilgili tüm girdileri bulup işaretliyoruz ve CLEAN  butona basıp siliyoruz.

Bu işlemi yapınca bilgisayarımız Reset  ederek bilgisayarımızı yeinden başlatıyoruz. Daha bilgisayarımızın Masaüstündeki  web tarayıcılarının  Özellikler bölümüne girerek Hedef uzantılarını düzelteceğiz.

webtarayıcılar

Bunun için bilgisayardaki Tarayıcıların Özelliklerine tek tek girerek  http://www.95p.com  uzantısı hedef  uzantıdan sileceğiz.

Uzantının sonundaki  http://www.95p.com  uzantısını Siliyoruz.  “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe” 

bu şekilde temiz olacaktır.

Daha Sonra Bilgisayardaki tarayıcıların Anasayfalarını İstediğiniz bir şekilde Düzenleyiniz.

Diğer bir Kutulma Yöntemi ise   Aramasayfam.com  Sayfası için Hazırladığım video izleyerek aynen 95p.com  sayfası içinde uyarlayabilirsiniz.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın